| CineSuntEu a întrebat:

Stie careva dupa cat timp trage iar cleanul daca l-am înțepat dar a scapat. Mai trage in aceiasi zi sau Nu?

4 răspunsuri:
| papuciirupti a răspuns:

Depinde de loc, vreme, apetitul lui. acum doar n-o fi doar unul acolo, sa ai un forfac mai subtire si acele raportate la dimensiunea vizata, bine ascutite, evita sa dai cu ace tocite, le poti incerca pe unghiewinking

| CautFilmHorror a răspuns:

Ce clean, ce intepat, ce zici tu acolo?

| papuciirupti a răspuns (pentru CautFilmHorror):

Secolul 21, cleanul e o specie de peste, rapitor

| AlexCristi97 a răspuns (pentru CautFilmHorror):

Clean= tip de peste. Este o intrebare legata de pescuit.
Raspuns concret nu pot sa iti dau, stiu ca in general cand mergeam cu tata la pescuit daca pierdeam ceva intr-un loc sau nu tragea, incercam ori in alt loc ori cu alta momeala pentru alt peste. Intr-un loc am prins vreo 4 pesti mari (nu mai stiu ce erau) cu cascaval Dalia laughing. Daca nu ai incercat, meritawinking.