| Robeee a întrebat:

Hei big grin. Ma gandesc sa ma duc la colindat anul asta cu o prietena... si habar n-avem ce sa cantam... Vreo idee? big grin

5 răspunsuri:
| BoierBibescu a răspuns:

Capra cu trei iezi. versiunea tiganeasca.

| deiutaza45 a răspuns:

Buna eu cred ca astazi s-a nascut Hristos e potrivit sau am plecat sa colindam

| SiminutzZz a răspuns:

Cel mai usor cantec p care nu cred ca nu il stiti mos craciun cu plete dalbetonguebig grin

| Deyu_1628 a răspuns:

De obicei remixurile de la colinzi sunt cele mai tarilaughing
Incearca sa fii originala/originallaughing)O sa fie fain! Incearca!

| sory_4902 a răspuns:

O ce veste minunata...