| IoanaaxD a întrebat:

Hei. Dau funda. cine ma poate ajuta cu idei sau o idee de commpunere pornind de la proverbul "every little helps"
Merci >big grin

1 răspuns:
| Sandu_Alexandru_1998 a răspuns:

Pai ar putea cineva de pe strada sa-ti daruieasca un pix(un obiect banal)de care nu ai nevoie atunci dar totusi il ei..si la doua ore incepi examenul si nu-ti mai merge al tau si atunci realizezi ce bine ti-a prins etc. daca vrei iti pot da si ideei mai ample, dar pentru o tema e bunahappy