| Tiggrounex000Tpu a întrebat:

Hei! Dau funda! In legatura cu venirea Papei la Bucuresti, oamenii care nu s-au inscris online, pot intra la eveniment?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Alocarile de plasare fiind terminate, sansa ta este doar daca gasesti inca u loc liber in locul cuiva retras sau intr-un grup care nu este completat complet.
Poate ca si preotii ortodocsi mai au cunostinte la cealalte culte si te pot ajuta.
Poimaine insa va fi deja prea tarziu, iti va ramane doar sa mergi singur, la intamplare, poate vei vedea ceva de la distanta...

8 răspunsuri:
| castravetebasm a răspuns:

Normal ca da

| Celcestietot a răspuns:

Daca esti masi subtirel si mai alunecos te poti strecura cu usurinta printre multimewinking.

Bula
| Bula a răspuns:

In mod normal trebuie sa obtii un tichet de participare pentru acces la toate cele 4 locatii unde Papa se va intalni cu multimea. Asemenea tichet se poate obtine online sau prin intermediul organizatorilor grupurilor (bisericile locale si alte organizatii).

| Tiggrounex000Tpu explică (pentru castravetebasm):

Sunt niste zone in care au acces cei care s-au inscris online, cei care nu s-au inscris au o zona diferita sau cum?

| Tiggrounex000Tpu explică (pentru Bula):

Perioada de inscriere a expirat...ce pot face in cazul asta?

Bula
| Bula a răspuns (pentru Tiggrounex000Tpu):

Mergi si vorbesti cu preotul de la biserica pe care o frecventezi, poate te mai poate ajuta.

| Tiggrounex000Tpu explică (pentru Bula):

Indiferent ca acesta este de cult ortodox?

| castravetebasm a răspuns (pentru Tiggrounex000Tpu):

Nu te duci sa intrebi pe un zidar de astrologie.