| Deya_6605 a întrebat:

Hei. De ceva timp am un skin la facebook cu `hello kitty`. Merge doar la Chrome. Pe Mozila sau Explorer nu-mi apare(adica imi apare pagina normala cum o au toti utilizatorii). Problema e ca a inceput sa me enerveze si nu stiu cum sa scap de el. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai vezi ca in Chrome la TOOLS-> Suplimente ai instalat si un supliment sub forma de Add-ons o data cu skinul! Trebuie dezinstalat! Daca il dezinstalezi se dezinstaleaza si skinul. Oricum skinul nu este vizibil pe facebook decat de cei care au instalat acel add-ons. In rest se vede pagina normala si de aceea tu vezi doar in Chrome skinul de pe facebook!
Bafta!