| anemari123 a întrebat:

Hei, la cat va culcati de obicei? Eu ma culc la 10 si ceva noaptea sau 1 dar ma trezesc la 6 dimineata.Cum fac sa ma trezesc mai tarziu? Funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Fa si tu un sex nebun inainte de culcare si o sa drmi mai mult, mai obosita.
Lipsa fata mea. lipsa.

| XkkOOjs a răspuns:

Eu de obicei ma culc pe la 2 si la 7 sunt in picioare.Si ca sa te trezesti mai tarziu pune-ti telefonul sa sune cand vrei sa te trezesti si dupa te vei trezii singura sau culca-te odata cu gainile