| Mentosanaaa a întrebat:

Hei. Long story short, am o "problema". Acum câteva zile am eliminat din lista de prieteni de pe Facebook pe cineva. Chestia este ca aceasta persoana continua sa imi apăra in chat si pot sa văd chiar si când e online.:/ cum fac sa dispară de acolo? laughingMersi!

Răspuns Câştigător
| Alex177 a răspuns:

Din pacate nu poti face sa dispara imediat. O sa dispara in decurs de cateva zile, poate saptamani, nu stiu exact.
Am patit si eu.
Mie mi-a disparut dupa ce am sters conversatia cu acea persoana. E posibil sa fie motivul.

| Mentosanaaa explică (pentru Alex177):

Am șters tot si eu Conversația înainte de a-i da unfriend. Ciudat... mulțumesc de răspuns!

2 răspunsuri:
| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

O sa dispara in decurs de cateva zile.

Întrebări recente