| BeautifulAngel a întrebat:

Serus! Stiti ca la facebook apar 2 liste la chat,as putea ca la prima lista(cea cu prietenii cu care interactionez mai mult) sa fac sa imi dispara o persoana cu care nu interactionez,dar sa nu o ascund sa nu imi apara cand e online, si nici invers? am vorbim cu mai multi si tot nu vrea sa dispara de acolo laughing\

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, apare Inbox (locul unde îți scriu prietenii) și Other (mesajele necunoscuților, pe care nu îi ai adăugați în lista cu prieteni).
Cum adică vrei să dispară? Atunci, există butonul block, ori dă-i unfriend. Ca să nu te mai poată vedea când ești ON, atunci schimbă setările și selectează "Hide".