| MonaOwl a întrebat:

Hei lume. Eu si prietena mea cea mai buna, avem un canal de YouTube. Nu stim cum sa facem sa avem cat mai multe vizionari/subscriberi activi. Daca ne-ati putea da cateva idei am fi recunoscatoare. Mersi! happy

3 răspunsuri:
| DevilNight01 a răspuns:

Da puteti sa puneti asta pe mai multe siteuri si pe facebook sa le spuneti la prietenii sa distribuie vestea... Sunt multe modalitati acum bafta cu canalul

| Moƒo a răspuns:

Eu am aceeasi dilema si vorbesc in doua limbi straine: engleza si daneza. Mai mult in engleza deoarece e o limba mai cunoscuta de cam tot omul.
Idei. hmm. un cont pe twitter, snapchat, un grup pe facebook sau un cont cu voi doua. *Adaugati pe youtube adresa / link la conturile voastre si invitati-va prietenii pe canal sau rugatii sa va ofere un share, like, subscribe. Cat despre activitate: chestii feminine/ nostime si preferabil ceva nou ce altii/ altele nu au.

| MonaOwl explică (pentru Moƒo):

Mersi de sfaturi. Twitter si Snapchat avem deja, dar nu ne ajuta.