| Helăăăăăuu a întrebat:

Hei :* Ma gandeam zilele astea la " Balurile Bobocilor " ( la liceu ). Am inteles ca il organizeaza clasa a 12 - a, pentru clasa a 9 -a si ca se fac niste porbe. Ce fel de probe? Ce sunt pusi cei de a 9- a sa faca? Voi a-ti avut ocazia sa organizati un bal al bobocilor sau sa participati la vreo unul? Cum e? Multumesc petnru timpul acordat! happy

10 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Nu am participat la balul bobocilor insa colegii mei din liceu care au participat au trebuit sa cante, sa "defileze" ca la modelling in pijama, in haine sport si in rochie de seara.Cam atat imi aduc aminte acumlaughing

| Helăăăăăuu explică (pentru DenysaLove):

laughing Ce tare. Pijamale. hmm thinking

| DenysaLove a răspuns (pentru Helăăăăăuu):

Eh acum depinde si de imaginatia fiecaruiatongue sa inteleg ca vei fi boboacasmug?

| Helăăăăăuu explică (pentru DenysaLove):

Eu inca nu, dar va fi fratele meu si a intrebat-o pe mama cum e si a zis de probe si ca e organizat de clasa a 12-a. Atat am inteles, ma gadneam ca imi poate explica cineva mai bine.winking

| DenysaLove a răspuns (pentru Helăăăăăuu):

Cum am spus mai sus...nah...acum depinde de imaginatia fiecaruia. Am citit mai sus o proba cu niste oualaughing la noi nu s-a facut asa. Bft la scoala pentru aman2 si spune-i sa se distreze ca balul e cel mai frumos lucru din toti cei 4 ani de scoalawinking

| Helăăăăăuu explică (pentru DenysaLove):

Multumim! :*

| lampard64 a răspuns:

Se prezinta perechile, apoi intrebari de cultura generala, dansat cu un ou in lingura si inca ceva dar nu-mi mai aduc aminte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce le trece prin cap

| OnlyWeTwo a răspuns:

Buna! Am organizat un bal al bobocilor cu niste colgei.Ce trebuie sa faci ca sa concurezi la bal.Primul lucru e sa arati bine sa ai caracter.
2-Sa fie descurcaret si sa stii sa vorbesti in jurul tau
3-Cel mai important lucru e sa stii sa dansezi
4-Multe lucruri tin de dansat
Ma rog sunt mai multe chesti sa fi indraznet, indrazneata.La balul bobocilor conteaza mult.Aha si probele care ti le pune pe scena sunt:Sa dansezi pe populara, vals, tango, house.premiul se da la cea mai buna echipa, cea mai frumoasa echipa.Ma rog sper ca ti-am fost de folos cat de cat!

| Zadie a răspuns:

Pai.o proba amuzanta in anul meu a fost ca, concurentii sa faca sarmale smug.