| Kiddiie a întrebat:

Hei!
Se apropie vara. *da, ştiu... aiuresc*
Ei bine, caut un job...
Degeaba caut pe Google, nu mi-e de ajutor.
Deci, am 16 ani, am terminat 10 clase, cunosc destul de bine limba engleză (sunt traducător pentru un site de anime-uri), nu sunt certat cu limba română... şi am destul timp liber, momentan.
Hm, vreun sfat?
Mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| Loora a răspuns:

Sfatul meu ...cred ca ar trebui sa iti continui studiile. In ziua de astazi gasesti foarte greu ceva de lucru daca nu ai studii superioare sau relatii happy. Incearca macar sa faci un curs intr-un domeniu care sa iti placa si sa fie de viitor. Poate ai mai multe sanse! Dar mai intai, termina liceul apoi gandeste-te mai departe... Crede-ma, e foarte greu sa iti gasesti ceva bun si cat de cat bine platit. Succes! happy