| SecretAndSickLove a întrebat:

Hei TpU. Ajutati'maaa si pe mine cu un sfat va rog, dau si fundita.Am fost aleasa la Miss boboaca. Am fost la preselectie mai mult de gura unei fete ca eu nu vroiam, si m'au ales. Si cei care organizeaza mi'au spus sa nu mai dau inapoi acum. Azi am fost la cursuri la liceu pentru miss.
Problema este urmatoarea: am auzit ca in liceu o sa se faca misto de concurente si cica nu o sa am timp sa stau cu colegii mei de clasa pentru ca o sa trebuiasca sa fiu mereu pe scena. Si o sa vina si prietenul meu care este in clasa cu mine si fostul prieten.
SI nu stiu ce sa fac... sa particip, cu toate ca risc sa ma fac de ras sau eu stiu, sau sa renunt? As dori sa'mi povesteasca cele care au concurat la miss cum se desfasoara, daca ai timp sa stai cu colegii si pur si simplu sa'si dea cu parerea.:*
Multumesccc! >big grin

Răspuns Câştigător
| Max22w2 a răspuns:

Stai linistita ca nu e asa...Eu sunt Mister Boboc am avut si eu repetiti si este foarte frumos.Acest concurs nu este facut pentru a rade de cineva sau a pune in situatii proaste.E ceva de distractie, toata lumea o sa castige ceva.Este locul 1, 2, 3 mentiune1, 2,3. Bucura-te ca ai reusit sa ajungi aici.O sa fie probe frumoase Karaoke Dans. Si eu sunt Boboc si in 8 am balul.De abia astept! Fii increzatoare! si o sa ai destul timp sa stai cu prietenii repetitile sunt 2 pe saptamana 1-2 dupa cursuri! Distreaza-te :*

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu am participat pana acum la miss,dar iti pot da un sfat.
chiar daca risti sa ai mai putin timp liber,daca tu iti doresti sa devii miss asta trebuie sa faci! si nu este adevarat ca se face misto de concurente! sau daca este, pur si simplu ii ignori.
ma gandesc ca nu numai acea prietena te-a,, impins" sa faci chestia asta.cred ca si tu vreoiai putin.corect?
Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand vei avea timp sa stai cu ceilalti cam inca 2, 3, 4 anul de'acu - incolo! in al doilea ai ocazia sa arati prietenului tau ce tare esti,iar fostului- ce-a pierdut; iar in al treilea- esti pe cale sa devii vedeta liceului; de fapt deja esti! spun asta pentru ca eu am participat la "mister boboc"; normal ca am fost varza; dar, apoi au inceput sa ma recunoasca fetele prin liceu, si intr-un tarziu am inceput sa am parte de "premii de consolare"; intorcandu-ne la tine--ideea e ca esti cea mai frumoasa fata dintre toate concurentele! am dreptate? am; succes!

| CEA a răspuns:

Dupa concurs poti sta linistita cu cine vrei.Esti o curajoasa daca ai reusit pana aici.Capul sus.Fa pe dura.Da-le cate una daca vor comenta.

| cosmin2904 a răspuns:

Doar din invidie sa faca misto de concurentelaughing
prima oara participi la concurs
si dupa ai timp sa te distrezi cu lumeawinking