| Andreeaaa_5632 a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si anul viitor vreau sa particip la miss...am observat ca la preselectie trebuie sa canti sau chestii din astea legate de talent si la cantat nu ma pricep...de fapt nu am voce.La voi cum a fost? Cum v-ati descurcat? mentionez ca vrea la I. C Bratianu pentru cei care stau in Pitesti.multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| alexia_3638 a răspuns:

In I. C. Bratianu ca si in Zinca se dau foarte multi bani pentru a castiga missul de exemplu in 2010 mister a fost sponsorul si a dat dupa in jur de 2 000 de euro sau mai mult dar daca ai proba de talente duper tare ai sanse mari la reusite dar trebuie sa ai o coregrafie care se plateste asa a castigat o fata dar nu mai stiu in ce liceu era zinca sau bratianu, cum ar fi o fata doar s. a plimbat cu un catel in brate la proba de talente.

| bb_3126 a răspuns:

Nu este ceva primordial proba talentelor, si nu e nevoie sa canti. Poti face altceva, de exemplu sa reciti o poezie... Sfatul meu este sa te imbraci cat mai decent posibil sh sa nu te machiezi strident! P. s :daca esti decenta ai toate sansele sa castigi happy