| MonstruletulDinBomboaneExpirate a întrebat:

Hei, TPU! Alegeti intre Selena Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus, Amy Winehouse si Emma Watson. Cine ghiceste care imi place cel mai mult ptimeste funda!

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Emma Watson.

18 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Demi Lovato

| edamelda a răspuns:

Emma Watson?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine-s ultimele doua?
Ma rog, sunt sigura ca nu-mi place nici una. Dar serios, de ce pui intrebari de genul asta? Ai tot dreptul, normal, dar nu le vad rostul...
Daca ai cere un sfat despre care canta mai bine, sau despre calitatea muzicii lor ar fi diferit, dar asa. Sa ghicim?
De ce? Adica bine, daca imi dai bani incerc, dar asa...
Hai sa-ti fac pe plac, de data asta...sa spunem aaa 4-a.
Am ghicit? Nu? Nu face nimic, data viitoare (sarcasm).

| Cosminovici18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine punctat!

| unknownn a răspuns (pentru anonim_4396):

Get a life daca n-ai auzit de Amy Winehouse!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosminovici18):

Mersi!
Eu doar am spus ce gandeam intr-un mod un pic mai frumos...

| Cosminovici18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da dar asta e si adevarul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru unknownn):

Am o viata, spirituala si frumoasa chiar. Si am sentimentul ca am auzit de o multime de cantareti si trupe care sunt mult mai sus decat tipa asta. Am facut un efort si m-am interesat, pe wiki scrie : Soul, R&B, jazz, blues - Nu stiu daca prinzi ce vreau sa spun cu asta asa ca iti explic. Nu ascult genurile astea de muzica, pur si simplu. Eu ascult rock/metal. Asa ca nu obisnuiesc sa ma documentez si sa retin nume din ce nu-mi place. Pentru cultura mea muzicala, am sa incerc maine sa ascult jumatate de melodie.
Si tu probabil esti foarte cult avand grasu XXL in playlist, nu?!
N-am auzit, ea si? D-aia n-o sa mai dormi tu la noapte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru unknownn):

A, stai!
Tocmai am ascultat una si mi-am dat seama ca o stiu. Ghici ce? Nu-mi place si nu mi-a placut nici prima oara, de aceea nu m-am interesat ca pe tipa o cheama Amy W.
Esti linistit acum?

| HermioneLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Emma nu e cantareata si actrita! A jucat in Harry Potter love struck

| HermioneLove a răspuns:

Selena Gomez si Emma Watson love struck

| strengaritzza a răspuns:

Miley Cyrus

| BiancaBaby a răspuns:

Amy Winehouse

| passarisMB a răspuns:

Amy winehouse

| JustClaudiu a răspuns:

Fuego

| VampireCrisz a răspuns:

Miley cyrus?

| ninimih a răspuns:

Selena gomez

| Elutza14Ela a răspuns:

Selena Gomezbatting eyelashes?