| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Am o mica problema! Telefonul meu merge greu de cand am instalat messenger (facebook). Nu mai puteam scrie mesaje pe fb fara messenger. Si mi se blocheaza rau, daca il dezinstalez merge bine. Ce pot face?

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ce sa-i faci daca atat duce el?

| StalkerSoul a răspuns:

Reformateaza-l.

| vladut91 a răspuns:

Nu umbla de capul tau pe telefon poate faci o prostie. Mergi la un specialist si vezi acolo la cineva cu experienta.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru vladut91):

Nu umblu, doar am instalat, cam la toti am vazut. Multumesc pentru raspuns

| vladut91 a răspuns:

Pai de ce nu rogi una din persoanele la care ai vazut sa te ajute? Meru intelegi mai bine cand vezi poate si el/ea a avut aceeasi problema

| CristinaAlina19950831 a răspuns:

Probabil aplicatia continea virusi sau iti incarca prea mult memoria(stiu ca atunci cand e incarcata memoria merge greu). Incearca sa descarci acele aplicatii de pe alt site. Sper sa meargahappy.

| eu1inna a răspuns:

Intra in setari si dai pe resetare generala, dar nu va mai avea nimic pe el... dar va merge ca si cum ar fi nou happy

| alexandralovebooks a răspuns:

Fa o actualizare de soft.