| Liţă_Emilia_1995 a întrebat:

Hei TPU,am o problema la modificare datei de nastere pe facebook :|,nu o pot schimba.,si daca dau pe,, De ce nu-mi pot modifica data nasterii" ma pune sa ii dau edit, ceea ce nu merge. :|

http://imageshack.us/photo/my-images/191/jxcd.png/

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai dat click pe ->De ce nu imi pot modifica data de nastere?

| Liţă_Emilia_1995 explică (pentru neluL):

Da..si ma pune sa dau la,, Actualizeaza informatii'' si sa dau edit, dar nu merge straight face

| neluL a răspuns (pentru Liţă_Emilia_1995):

Ai mai schimbat data de nastere vreodata?

| codrincodrin a răspuns:

Nu mai merge pentru ca ai schimbat de prea multe ori data nasterii. Funda?