| Ode a întrebat:

Hei TPU am preluat o idee de la o fata hai sa facem o poveste din comentarii dar fara si apoi au murit daca nu aveti chef sa inventati nu scrieti ca stricati povestea cu "si au murit " facem o poveste mare incep eu...

"Cindy se mutase intr'o casa ciudata unde acolo..." continuati voi astept cea mai frumoasa continuare are funda a da si pot sa continue povestea de 2 sau 3 4 ori doar o pers happy:X:X:

Răspuns Câştigător
| ChristtineA a răspuns:

Impinse incet usa de lemn, plina de praf si invechita. Balamalele scartaiau, in casa era o bezna subita si, curgandu.i o lacrima calda pe obraz din ochii ei scanteietori de copil inca se gandea la moartea subita a mamei, a tatalui a bunicilor, a tuturor celor prezenti in viata ei, pe loc ii ingheta. Mergand incet, pe dusumeaua care scartia din ce in ce mai tare cu fiecare pas. fetita vazu' o lumina stranie...

Continuarea. :d
Funda love struck!?

7 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

A intalnit 4 persoane de culoare, foarte dotati (mintal)

| faratinenupotplange a răspuns:

Erau zeci de animale ca in povestea Albei ca zapada.Dar Cindy nu se imprietenii cu toate ci doar cu una mai mica si mai bolanva o randunica pe care o botezate Raquel ca pe prietena sa ea mai buna pe care o lasase in oras.Cindy se trezii de dimineata cu ochiii inlacrimati...Raquel disparuse.Cyndi era foarte suparata.
Cineva a batut la usa. Cindy isi sterse lacrimile si merse sa deschida usa.Era chiar Raquel, prietena sa care a hotarat sa se mute cu Cindy.Si ccele doua fete au ramas prietene bune pentru tot deauna

| faratinenupotplange a răspuns:

Iti place contiunarea pe care am facut-o
?

| ChristtineA a răspuns:

Odessahappy dar mi.ai dat mie fundalaughing
Si in plus andreya are in continuare numai Cindy Cindy Cindy straight face
Oriqm oh go on las.o` balta;]

| adele24 a răspuns:

Ramase uimita de cat de mare era impunatoarea cladire. Ochii ei mici, sclipitori de copil nu mai vazusera pana atunci ceva la fel de frumos. Parea o bucata de vis rupta si adusa la realitate, dar cine sa fie maretul autor? Inca se gandea la moartea subita a mamei, a tatalui si a bonei, a tuturor celor prezenti in viata ei. Se gandea la viata ei alaturi de unchiul Frankie si o lacrima cristalina ii uda din cand in cand obrajii rosii. Intr-una din zile, in timp ce colinda mareata casa de la Seathford, intr-un cuier vechi, uitat pe un hol, gasi o cheie. Parea sa fie bine ascunsa...

| Ode explică:

Apoi Cindy cu Raquel se intalnisera cu un om suspicios pe nume Brand. Omul era foarte inchis.cand se apropie de Cindy si o intreaba:Fetita ce cauti tu in aceasta casa? Fetita speriata nu ii raspunde.El ii spune:Aceasta casa este bantuita si nelocuita de 100 de ani.Cindy nu prea ii venea sa creada pe ea aici o adusese o simpla persoana ea nu stia nimic despre aceasta casa...

| Ode explică:

Da andreya e frumoasa

Întrebări recente