| malexandra1234 a întrebat:

Hei, TPU! As dori sa gesesc pe cineva care sa-mi raspunda la intrebarea aceasta! Cum pot sa fac poze faine, in care sa arat cat de cat bine, daca eu nu sunt fotogenica deloc? Si in ce pozitii sa fie poza?
FUnda!
P.S: Daca se poate sa-mi aratati modele de poze, va rog un link sau sa puneti poza in comentariu. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Presupun ca esti fata dupa nume asa ca fa cum spun eu, te pui in pozitia de capra si iti faci poza la fund...primesti sute de like-uri

| DenisutzaDenisuta20 a răspuns:

Acceasi problema o am si eu...nu prea. sunt fotogenica ..de aceea eu cand fac poze le editez...adica schimb culoarea pun sepaia, negru sau diferite efecte, si asa arat mai bine. Daca chiar nu iesi bine in poza aproape fa-ti poze de la departare, iar tu poti alege ce pozitii vrei, de exemplu cu o mana pe sold si cealalta jos.
Funda?

Întrebări recente