| anonim_4396 a întrebat:

Unii oameni sunt fotogenici, atii nu! sad eu nu prea sunt fotogenica dar arat bine`... dar cand ma uit pe o poza.` hmm. parca aratam mai bine in realitate big grin. poate e o intrebare stupida. dar pot deveni mai fotogenicabatting eyelashes? >funda:

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stiu ce zicihee hee. Nici eu nu sunt fotogenica, dar am observat ca este foarte importanta lumina in care iti faci poza.La mine de exemplu, pozele ies mai bine in lumina soarelui.

| multimoak a răspuns:

Cu totii vrem sa fim fotogenici, dar nu reusim happy. Poti incerca doar sa iti cauti anumite ipostaze in care iti place cum arati si sa fii cat mai zambitoare in poze. Tu esti obisnuita cu fata ta si-ti cunosti defectele, dar noi ceilalti nu vedem defectele descoperite de tine si cu cat esti mai naturala cu atat esti mai frumoasa. Si eu imi doresc sa fiu fotogenica, dar nu voi reusi niciodata. Fii tu insuti si vei vedea ca nu vor fi schimbari. O poza e o amintire frumoasa. Poate pe moment nu-ti place, dar dupa un an doi iti vei schimba opinia despre poza tongue. Un suras pentru tine si-un zambet provocator pentru natiune! Te pup :*

| monica_9742 a răspuns:

Aplica un machiaj; un fond de ten, si zambeste.simte-te ca o artista atunci cand pozezi, imagineaza-ti ca esti un fotomodel