| anonim_4396 a întrebat:

:* as vrea sa ma mut sa stau cu tata, deoarece cu mama nu ma mai inteleg absolut deloc, face faze nasoale.Parintii mei sunt despartiti. Ajutati-ma va rog. Ce sa fac? Chiar as vrea sa stau cu tata..sa-i zic intai lui sau mamei ca vreau sa stau cu el? Dar nu vreau o saptamana, sa nu stiu, vreau de acum sa raman la el, cred ca e mai bine.ce sa fac? unde sa ma duc? cu cine sa vorbesc? FUNDA! :3

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Denis131 a răspuns:

Sall! Daca vrei sa stai cu tata-l tau zii mamei tale ca mergi la o prietena! Funda?

| Kayako16 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa porti o discutie cu amandoi. In cazul in care nu poti sa vorbesti cu ei in acelasi timp, cred ca cel mai bine ar fi sa ii spui prima data tatalui tau ce intentionezi apoi sa ii explici mamei tale de ce vrei sa faci lucrul pe care vrei sa il faci.