| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.azi mi-am luat un ceas de mana.pe moment nu am realizat, dar cand am ajuns acasa m-am uitat mai atenta si am vazut pe partea metalica a ceasului o pata mica. ceva gen rugina, dar verde.cand am dat sa o razui s-a luat, dar au ramas urme.cu ce as putea sterge aceste urme? thx.:X

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca cu bicarbonat, umezesti un pic carpa[sa nu fie burete ca l zgarii]si bagi in bicarbonat si freci usor pe pata[nu garantez ca merge dar incearca]

| Razvan94 a răspuns:

"azi mi-am luat un ceas de mana.pe moment nu am realizat," misto exprimare rolling on the floor). sa nu realizezi ca ti-ai luat un ceas laughing