| DeepInDarkness a întrebat:

:* Bun, pai mai e pana la ziua mea, dar ma tot gandesc...implinesc 14 ani, nu stiu daca sa imi tin ziua sau nu, unde si cum sau cu cine.....sunt fata! Pentru multi e important la 14 ani si si-o tin la restaurant, sau mai stiu eu pe unde. Dati-mi idei, va rog!puppy dog eyes
(Am ap. cu 3 camere) Ce as putea face acasa? Adica imi dau seama ca va fi putin cam plictisitor.
Cat mai multe idei astept, si o sa dau un super fundoi la cel care este foarte creativ si are raspunsul pe care il caut! Merci anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| MeeJenn a răspuns:

Daca e vara si e cald mergeti la piscina. Platesti intrarea si iei doar ceva de rontait. Poti sa faci si un gretar la iarba verde si faci cateva cd-uri cu muzica si le pui la o masina. Iei cateva minigi sau palete de tenis etc. Daca e naspa afara fa-ti-o casa. Puneti muzica dansati... Dar acasa o sa fie cam naspa daca sunt si ai tai. oricum distractie placuta si la multi ani anticipat! kiss

9 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Buna daca ziua ta este pana incepe scoala o poti face la o piscina este foarte frumos te vei distra si nu costa foarte mult sa o inchiriezihappybig grin bafta

| Flaviucu a răspuns:

Ce au facut prietenele tale cand au implinit 14 anisori? Iti recomand sa mergi in oras cu cele mai bune prietene si cele care te-au chemat la ziua lor. Dupa iti inviti neamurile la tine acasa faci si cu ei un chef si pe urma cu "batrani" (bunicii, uchi, matusa, mama, tata etc). In zilele de azi nu prea se mai dau petreceri in cluburi sau locale selecte. Asta e parerea mea sper ca ti-am fost de ajutor.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Poti merge la un restaurant si iti chemi prietenele comandati o pizza, un suc si la sfarsit tort

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Poti merge la un restaurant si iti chemi prietenele comandati o pizza, un suc si la sfarsit tort a si apropo La multi ani pentru maine!happy

| DeepInDarkness explică (pentru Smileyouarebeautiful):

Nu e mainelaughing) Dar oricum, multumesc! happy

| Smileyouarebeautiful a răspuns (pentru DeepInDarkness):

A scuze eu asa credeam rolling on the floor)

| pYv a răspuns:

Daca parinti tai au bani faci ceva la un local... Daca nu iese frumos si la apartament cu un nr limitat de persoane...nu 70 ca se calca aia pe cap laughing. Acum depinde ce alegi DUPA posibilitati happyCa doar e CRIZA

Întrebări recente