| curioasa676754 a întrebat:

Hey! Merg o saptamana la Buzias si nu prea stiu e as putea face pe acolo,este strand? Merg cu o prietena si nu vreau cand ajungem acasa sa spuna se a fost super plictisitor! Dati-mi va og ceva idei, ce am putea face noi acolo?

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Nu stiu daca exista strand (n-am fost acolo), dar fiind statiune balneoclimaterica cred ca au macar un bazin de inot.
In plus, exista si o rezervatie naturala, gen gradina botanica, pe care o puteti vizita.
Uite si un site care prezinta obiectivele turistice din Buzias:
http://www.tourismguide.ro/......buzias.php

| Skypee a răspuns:

Sall, scuze ca scriu asa tarziu eu stau in Buzias, pai sunt multe, sunt piscine, straduri, mai este parcul cu colonada(nu te du pe colonada poate iti mai pica ceva in cap laughing primarul tot zice ca o repara da a pus 2 scanduri sa nu mai intre nimeni laughing )sunt si baruri daca vrei :d SportCafe etc., pizzerii cofetarii, da trebuie sa cauti.Bafta!