| xDヅ a întrebat:

Heei!:* Buna TPU! Deci, mai e foarte putin pana la ziua mea si sincer habar nu am unde sa mi-o tin [Brasov]. Implinesc 13 ani. Ma gandesc sa invit vreo 2-3 prietene la mine acasa sa ramana peste noapte, dar nici nu exclud varianta de-a inchiria o pizzerie, un restaurant ceva... Evident ca as chema mai multe prietene daca as tine-o undeva. Nu stiu ce sa fac, voi ce ziceti ca ar fi mai potrivit pentru varsta mea? Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| AndraCB a răspuns:

Mi-a placut mult intrebarea ta, cu ce e mai potrivit pentru varsta ta, si nu ce e mai "cool". Dar daca vrei sa fie si ok pentru varsta ta si "cool" in acelasi timp, organizeaza, asa cum ai spus, un sleep over. Invita-le peste noapte, organizeaza jocuri, sesiuni de make-up sau o parada a modei, uitati-va la comedii/comedii romantice si ascultati muzica, dansati, cititi glume, puteti chiar si sa gatiti impreuna. Daca o faci cum trebuie, va iesi super! Si asigura-te ca fetele se cunosc intre ele si se plac, pentru a nu se crea momente stanjenitoare. Distractie placuta si la multi ani!