| Sfaterly a întrebat:

Ce aș putea face vara aceasta? Adică nu mai vreau sa stau toată ziua în casa pe telefon, vreau sa fac lucruri mai intresante, nu sa o las sa treacă degeaba.
Voi de exemplu ce planuri aveți pentru vara aceasta? Poate ma inspir de la voi happy (sunt fată)

FUNDA!

8 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Vreau sa scriu o carte, mi-am deschis un blog, vreau sa fac mai mult sport, vreau sa imi termin temele de vacanta in primele 2 saptamani (nu in ultima noapte cum am obiceiul) sa merg la mare si sa imi vizitez rudele.

| AnonimFaraPereche a răspuns:

In primul rand, sa pleci de acasa pe unde ''apuci'' ca să zic asa. Oriunde intalnesti vreo ocazie. Daca ai prieteni buni si dispune-ti de bani poti organiza cu ei plecari la munte/mare (mai ales in perioada verii sunt atatea concerte si evenimente ).
In al doilea rand, vacanta se deosebeste prin faptul ca nu ai program si responsabilitati impuse, asa ca incearca sa faci tot ce nu puteai face cand nu aveai vacanta.
Nu ai mentionat varsta pe care o ai.

| Sfaterly explică (pentru AnonimFaraPereche):

Știu, am uitat. Dar am menționat puțin mai sus, în curând 15 ani.

| AnonimFaraPereche a răspuns (pentru Sfaterly):

Fă ceea ce îți place şi ce te relaxează alaturi de persoanele cu care te simți bine sau singură in linistea ta.
Vacanță plăcută să ai! happy

| bogdan88 a răspuns:

Cati ani ai?

| Sfaterly explică (pentru bogdan88):

În curând 15

| bogdan88 a răspuns (pentru Sfaterly):

Mergi cu prieteni in padure, cu cortul, iesi pe afara, plimbati-va, mergi la sala, la alergat, in orice caz nu invata ca e vara laughing. Fa tot ce ti-am spus pentru o vara faina happy Mergeti la distractie, nu stati acasa

| Valerica45 a răspuns:

Poți să ieși afară cu prietenele, desenezi afară, faci sport, faci bratari din diferite materiale, chestii de genul asta. Sper ca te-am ajutat