| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Stau la sat, nu am mașina,nici mijloc de transport in comun nu exista. Asta înseamnă ca toată perioada vacantei de vara voi sta in casa, nu voi vorbi cu nimeni. Credeți ca se poate întâmpla ceva rau? Adică mereu a fost asa dar de data asta parca nu mai pot

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"toată perioada vacantei de vara voi sta in casa, nu voi vorbi cu nimeni"

ești pedepsit sau ai vreun handicap... ceva?

| lpavel a răspuns:

Roaga-ti parintii sa te duca la un doctor psiholog! ai probleme grave! si nu glumesc!

| Continchiscontsters a răspuns:

Ai niște părinți Doamne ferește cum săte țină în casa toată vara? Nui normal asa ceva îți va afecta sănătatea grav rău de tot cum sa stai în casa toată vara? Pai îți dai seama când o sa fie căldura aia de 40 de grade ce te faci? Trebuie săte lase cu prieteni tăi de vârstă ta afară și sa trăiești ca un om nu ca un animal sa stai toată ziua în casa Doamne ferește îți dai seama ce zici acolo toată vara în casa sate țină de ce îți face așa? Cu ce ai greșit? Ce sa întâmplă de te ține în casa cu forța în halul ăsta?

| ilovemonkey a răspuns (pentru Continchiscontsters):

Prietenii mei stau la oraș, eu fac naveta pana la scoala. Ne vedem doar la scoala și atât, nu petrecem timp Inafara școlii niciodata.

| Continchiscontsters a răspuns (pentru ilovemonkey):

Pai asta am înțeles da nu înțelege de ce părinți tai te ține în casa eu asta nu înțelegde ce îți face una ca asta nu înțeleg