| GabyGabbryella a întrebat:

Ce inseamna cand o visez pe bunica mea moarta intrand pe poarta cu mama care traieste? Va rog, am nevoie de raspunsuri urgent!

5 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Nu inseamna nimic, visele sunt influentate de anumite emotii iar de cele mai multe ori daca visezi pe cineva mort inseamna ca iti este dor de persoana respectiva

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar vise...
Dar dacă vrei să ne "jucăm" și să le interpretăm cumva, aș crede că bunica, moartă fiind, a devenit înger, care îți protejează mama.
Alții spun că dacă visezi morți, se anunță schimbarea vremii.

| sublime89 a răspuns:

Visele nu trebuie sa insemne nimic.

| LittleBeea a răspuns:

Nu trebuie sa insemne neaparat ceva. Poate fi pur si simplu un vis care sa nu aiba legatura cu realitatea. Si eu am avut vise de genul acesta dar nu s-a intamplat nimic special in realitate. Eu cred ca nu ar trebui sa iti faci griji. Daca vrei poti sa vorbesti cu mama ta despre asta

| DaliaChereji a răspuns:

Poate tie dor de ea si de aia o visezi.Nu cred ca inseamna ceva :/

Întrebări recente