| CleoNd66 a întrebat:

Hei, puteţi să-mi spuneţi ce înseamnă cand
visez bunica care e moarta de mult timp că mă sărută?

6 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Dor.

| Doub a răspuns:

Că te gândeşti intens la ea.thinking

| RainmakerX a răspuns:

ツBuna! Si eu imi mai visez din cand in cand bunicul mort in urma cu 2 ani insa sunt de parere ca visele nu inseamna nimic, acestea reprezinta doar niste scenete create de mintea ta ce se foloseste numai de informatiile pe care tot tu i le trimiti.

Cel mai probabil te-ai gandit la bunica ta chiar si pentru cateva secunde si de aceea ai visat-o. Nu este nimic ingrijorator in asta, este un vis ca toate celelalte.

Visele nu iti influenteaza viata insa din cand in cand se mai intampla si coincidente iar acestea devin realitate.
Nu iti face griji! Citeste ceva inainte de culcare sau mediteaza... Daca nu te mai gandesti la asta atunci o sa uiti cu timpul si o sa te simti mai bine.

Succes! ✌

| RareşTPUro a răspuns:

Uneori poate fi un semn ceva... dar de cele mai multe ori se intampla ca fiind doar un simplu vis.

| Cσcσ a răspuns:

Este un simplu vis. Nu inseamna nimic. Doar te-ai gandit la ea.
http://radiocatch22.com/visele-mesaje-ale-subconstientului/
Pa!

| anonima0101 a răspuns:

Wtf straight face cred ca ai adormit cu gandul la ea sau incearca sa iti transimta ceva gen * ca te iubeste * sau a fost doar un simplu vis. Nu trebuie sa te sperii.