| JULY15 a întrebat:

Ce inseamna daca visez papusa moarta? dau Fundita

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, visul e doar o reprezentare a unor gânduri manifestate de subconștient.
Ce mă întreb eu e cum e o păpușă moartă, din moment ce nici vie n-am văzut.thinking

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

E normal, grav era dacă visai o păpușă vie...

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Visele is generate in general de frici, iar cand visezi cv placut e pentru ca-ti doresti ft mult.

| RzzV a răspuns:

De obicei visezi ce iti place, baietii de obicei au vise umede(fantezii) dar cu fete, daca tu ai cu papusi e grav, daca sunt si moarte papusile ii si mai grav.Dar nu fi trist, poate maine o sa visezi cu un animal.

| radugolgolut a răspuns:

Inseamna k o sa mori in maxim 3 zile! simptomele vad k corespund.visezi papusi moarte,pui intrebari stupide, proasta esti, ce draq mai vrei?

| XxHAOSxX a răspuns:

Cred ca esti nebun/a (din nume nu imi dau seama daca esti baiat sau fata)
1.Ai gresit categoria.
2.Papusile nu au viata oricum.
3.Tu crezi in viziuni si vise ciudate?

| di3tri a răspuns:

Ti se va dezumfla gomflabila a 2 a zi

| SfantuMacarieSpaceMarineul a răspuns:

Este posibil ca cineva malevolent sa fi trimis asupra ta o samca