| Sherry_Sheila_1994 a întrebat:

Ce inseamna daca o visez pe bunica mea decedata ca ma imbratiseaza?

3 răspunsuri:
| Rauldor a răspuns:

Probabil ai ţinut mult la ea, şi-ţi aminteşti cu drag de ea. Dacă omul visează cu o rudă decedată nu înseamnă neapărat un lucru rău.Acum depinde dacă ai reuşit să-ţi iei adio de la ea, sau nu, înaintea morţii ei.

| r3flexe a răspuns:

Nu inseamna nimic mise pare o prostie sa crezi ca inseamna ceva e pur si simplu un vis poate te-ai gandit la bunica ta cand ai visat.

| SpyG a răspuns:

Pai inseamna ca o iubesti foarte mult, si ti-e frica sa nu moara.