| KentNanotek a întrebat:

Ce mai faceti?
As vrea si eu cateva lucruri misto de facut in vara asta... Nu vreau multe, doar 2-3 si nu vreau sa fie chestii de genul "Du-te la munte/mare" sau "iesi cu prietenii in oras " sau " ocupati timpul cu familia "
Va multumesc!
>PSFUNDA ♥

Răspuns Câştigător
| HelloKittyscoala123 a răspuns:

1. Uita-te la niste filme.
2. Mergi cu cel mai pun prieten si luati-va ceva (gen:o bratara cu semnul infinitului)
ca amintire si mancati o pizzahappy
3. Adunati-va vreo 5 copii din clasa, mergeti la „imprumut" de cirese/visine/dude. Sau in parc sa va distrati.
4. Viziteaza cladiri/monmente istorice din oras sau din imprejurimi.
5. Discuta cu un prieten sa vina la tine, sa va uitati la un film. Ziua urmatoare tu sa vii la el.
6. Fa un jurnal de vacanta.
7. Dureros, dar... nu uita de teme. ( rolling on the floor )
8. Incerca sa schimbi ceva in bine (ex:sa scrii mai frumos, sa citesti, sa faci miscare mai multa etc)
9. Fa o surpriza parintilor cumparand un mic cadou.
Exista o multime de lucruri noi de facut! Iesi din rutina zilnica. :* Vacanta placuta!

5 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Citeste ceva carti;
Aduna o gasca si iesiti undeva pe un deal la 5 jumate, 6 dimineata sa vedeti rasaritul;
Invata sa canti la un insrument;
Scrie o poezie;
Fa un panou "Free hugs-Imbratisari gratuite" si mergi prin oras.

Răspuns utilizator avertizat
| Mirunikuuu a răspuns:

Fa bungee jumping.
Uita-te la ANIMEE! :p

| MihaSweet a răspuns:

Du-te la Salina Praid la Club Aventura e foarte tare acolo.
Fa farse la telefon.

| UnNimicCareReprezintaMulte a răspuns:

Eu as zice sa te ocupi de corp, ceva abdomene si tractiuni nu strica niciodata.Schimba lookul, mergi undeva la munca (Nu fi puturooos happy ) chiar daca patutul ala moale si cald te tenteaza, nu mai bine ai si tu ceva banuti in buzunar? Uite, iti dau ideea mea.Mi-am propus ca in vara asta sa imi strang bani sa imi zugravesc camera si sa imi iau o bicla noua.Tu ce zici? Care sunt pasiunile tale?