| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a întrebat:

happy! Ce sa fac sa nu imi mai trimita prin e-mail cand cineva pune o intrebare pe TPU. ma cam disperastraight face

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschide ultimul mesaj primit si ai o optiune prin care poti dezactiva primirea mesajelor(este vorba de intrebarile puse de cei din lista ta de prieteni). Dai clic unde indica si nu o sa mai primesti intrebarile. Numai bine!

| M.madallina a răspuns:

Si pe mine ma dispera lucrul asta.inbox-ul meu este plin cu sute de mesaje numai de la Tpu.si nici nu stiu ce sa fac...

| Alexandrup a răspuns:

Cand iti mai trimite un e-mail din asta pe ultimul rand scrie:daca nu doresti sa mai primesti e-mail-uri apasa aici.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide un mail(de la TPU) si mergi in josul paginii, unde scrie" * daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand prietenii tai pun intrebari pe TPU.ro, click aici". Dai click pe aici si gata.