| PapushaDeCristaL a întrebat:

Deci am o problema... in ultima perioada visez foarte mult o persoana, este vorba despre un baiat de care mi-a placut mai demult.Acum nu mai simt absolut nimic pentru el, nici nu ma gandesc la el seara inainte sa adorm dar totusi imi apare in vis in diferite feluri. De ce se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| trixiiie a răspuns:

Probabil că, adânc în interiorul tău, încă îl placi.

5 răspunsuri:
| CoOlGirlz a răspuns:

Parerea mea este urmatoarea big grineoarece te-ai gandit mult timp la el, in fiecare seara, chipul lui ti-a ramas in minte si din pricina acestui lucru il visezi....asta e parerea mea

| MiculAjutorConștincios a răspuns:

Ai avut sentimente foarte intense/puternice pentru el și poate că subconștientul tău nu-l poate uita așa repede. happy

| PapushaDeCristaL explică (pentru MiculAjutorConștincios):

Mda.chiar asa a fost dar a trecut si atunci nu il visam laughing

| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

Pai parerea mea este ca tu spui ca nu esti interesata de el dar poate in subconstientul tau inca il placi si nu vrei sa recunosti cautal intereseaza-te de el si poete cine stie apare o scanteie funda?