| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma gandesc la un baiat toata ziua iar seara cand adorm il visez si adoua zi iar ma gandesc la el ce inseamna?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Inseamna ca esti indragostita.
Si nu asa, simplu, ci foarte indragostita!
happy

| GabrielaCriss a răspuns (pentru greece12):

Cum fac sa imi treaca?

| greece12 a răspuns (pentru GabrielaCriss):

O,asta e foarte greu,uneori imposibil...
Cauta sa-ti ocupi mintea,s-o obosesti efectiv,cu altceva la fel de puternic,un joc, o activitate extraordinar de pasionanta, interzice-ti orice gand catre el si poate, poate, sa reusesti ceva...

| GabrielaCriss a răspuns (pentru greece12):

Am 12 ani nu este cam devreme sa ma indragostesc?

| greece12 a răspuns (pentru GabrielaCriss):

Sigur ca este, gandesti bine!
Acum, lupta-te sa-ti treaca, la varsta asta reusesti sa te vindeci relativ usor.
happy

| Awesom a răspuns:

Esti indragostita pana peste cap.Ai intrat in luna oarba.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Chiar daca ai 12 ani nu cred ca e vreo problema daca te-ai indragostit.Pana la urma suntem toti oameni, toti avem sentimente si nu mi se pare prea ok sa le oprim.Nu prea ai acum, adica...
Problema e de cine te-ai indragostit, cati ani are, etc?
Imi aduc aminte ca pe la 12-13 ani m-am indragostit de profesoara de geografie.Eram praf happy numai ca a trebuit sa tin in mine toate astea.
Daca e vreun baiat de seama ta...nu vad nici o problema, dar e mai bine sa te axezi pe invatat si sa gasesti activitati noi.
O sa-ti treaca happy

| GabrielaCriss a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

El are 14 ani si sper sa-mi treaca.

| slenderica a răspuns:

Inseamna ca te atingi noaptea.

| GabrielaCriss a răspuns (pentru slenderica):

Slenderica la ce te-ai referit?

| MihaelaMiikii a răspuns:

Inseamna ca el e special pentru tine! Mult, mult noroc

| DontDifferent a răspuns:

Te-ai indragostit tongue Bafta=)

| GabrielaCriss a răspuns:

Am intrebat la ce te-ai referit?