| alina657 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat de la mine din liceu. Vorbim in fiecare zi prin mesaje sau pe facebook.Atunci cand ma vede vine si ma pupa si imi zambeste.Pe facebook cand vorbim incearca sa ma faca sa rad mereu, atunci cand ii spun ca ies ca ma pun la somn ma roaga sa mai stau macar 5 minute. Odata m-a pus sa ii trimis o melodie si i-am trimis o melodie in care era vorba despre sarut...si m-a intrebat mai pe ocolite daca eu as vrea sa fiu sarutata de el... Vorbim de 3 saptamani dar il cunosc din vedere de mai mult timp.Sau atunci cand ma vede si eu ma grabesc si nu pot sa stau sa il pup,el imediat imi da mesaj ca de ce nu l-am pupat,ca el vrea ca eu sa il pup sau sa il imbratisez.Dar nu stiu ce sa cred. oare ma place si el? Daca da, de ce nu face el primul pas?

1 răspuns:
| bluepriest a răspuns:

Dupa tot ce ai zis sunt sigur ca te place si in legatura cu primul pas poate este un baiat mai timid.Fa tu primul pas si vezi cum reactioneaza, este cel mai bine. Bafta:* funda?