| anonim_4396 a întrebat:

Buna am stat cu un baiat 2 saptamani inainte sa stau ca el ne uitam unul la altul si dupa cateva zile l-am intrebat printr-o colega daca vrea sa fim impreuna si a zis ca se gandeste dupa 2 zile a zis ca vrea.Intr-o zi am fost prin oras cu o prietena si ne-am intalnit si cu el era cu niste colegi ne-am tinut de mana chiar parea ca ma place la scoala l-am pupat pe obraz eram fff timizi dupa 2 zile am aflat de la o fata(Irina) ca prietenului meu ii place de ea. A 2-a zi am trimis un coleg sa il intrebe daca ii place de irina si a zis ca nu dupa aia a zis ca sta cu mine la misto
Chiar parea ca ma place din ziua aia nu mai stau cu el...imi e dor de elcrying
Oare ce l-a determinat a zica asta?straight face
Inca mai tin la el

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

O poveste de numai doua saptamani nu este iubire.Adolescentii sunt inca foarte schimbatori, incearca sa descopere cam ce le place.

| EUSIATIT a răspuns:

Joaca hormonii iubita mea vi se pare ca nu o sa mai aveti iubiti, lasati astea peste 2 3 ani voi de la 12 ani va uitati dupa. pantaloni.

| nobody_9468 a răspuns:

Ce clasa esti? cati ani ai? Eu una n-am incredere nici in persoana mea, va jucati prea mult de-a porumbelul care trimite mesaje.Deci indreapta-ti tinta spre alta persoana si nu m-ai avea incredere in oricine, vei realiza ca doare foarte tare sa fii dezamagit de o persoana draga.succes!

| nimenialtu_4198 a răspuns:

Asculta la mine ca numele de irina e un nume de curva! deci gandeste`te mai bine la prietena. pis pe fetele cu numele asta laughing)