| anonim_4396 a întrebat:

Ieri si alaltaieri au fost temperaturi care au ajuns la 20 de grade. Maine si poimaine e cod galben de ninsori. Nu credeti ca vremea a cam luat-o razna si ea?

Răspuns Câştigător
| sappy a răspuns:

Totul in jur a luat-o razna, vremea de ce n-ar face asta(in fond e vina fiecaruia dintre noi pentru asta)!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu. Nu imi pasa. Oricum nu ies afara din casa pana cand incepe scoala. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Genul de a spune "I don't give a fu.ck!"

| fadnox a răspuns:

Pentru ca, citez, "SatanIsAlwaysNearYou "

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Exagerezi.Vremea va lua orasna dar ce se intampla acum nu e asa rau.

| RaduDavid a răspuns:

Va veni o vreme in care nu o sa mai deosebim vara de iarna si invers.