| Marlena852 a întrebat:

mi-am lasat papagalul liber in casa dar nul mai pot baga in cusca am incercat sa il prind noaptea cand e intuneric dar nu putut.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Lasa-l sa se plictiseasca si o sa vina singur in cusca, pune-i si ceva de mancare.

A doua solutie e cu un cearceaf.

10 răspunsuri:
| Anq209 a răspuns:

Ii va fi foame...o sa vina.Nu mai incerca sa-l prinzi poate murii de stres.Al meu sta liber, intra cand vrea...il mai inchid uneori dar..neah mi-a murit papagalita si sta singur..maine cumpar altul

| WeaponGirl a răspuns:

Da-i drumul la pisica devil ti-l prinde imediat laughing

| Anq209 a răspuns (pentru WeaponGirl):

Ce gluma amuzanta...FA o favoare societatii tu si GamesMaster Nu va mai uzați tastatura degeaba. Faceti ceva util si aruncati-va de pe un bloc.Cum am spus PACE!

| WeaponGirl a răspuns (pentru Anq209):

Tu iti dai seama, are nevoie de ajutor, ce problema mare...a carei rezolvare nu o putea gasi decat pe TPU, nu? E trist sa vezi ca pe unii nu-i duce mintea deloc si pentru orice ****: "Hei TPU..." Imi pare rau dar este o vorba: la intrebarile tampite, ma simt obligata sa dau raspunsuri sarcastice! PACE!winking

| DIIMIIM a răspuns (pentru Anq209):

rolling on the floor Mah voi copii in ziua de azi ati ajuns asa de ...incat puneti intrebari de luat in ras, intrebarea asta e asa de anapoda, e ca si cum mai intreba ce sa mananci la pranz, dar voi nu va dati seama...

| AnnaAnnne a răspuns:

O sa se plictiseasca si o sa oboseasca el pana la urma trebuie sa.l prinzi tu vei gasi o solutie mai ales daca i se face foame s.ar putea sa intre singur in cusca, ai grija sa nu.l alergi prea mult sa nu.l sperii rau si sa moara de stres, va veni elhappy.O seara frumoasa!happy

| Tyrr a răspuns:

Vin eu sa-l prindlaughing

| DIIMIIM a răspuns:

Pune-i pe dulapuri, telivizor(daca ai in camera), pe masa si pe alte chestii graunte de sobolani si pana maine sa vezi ce cuminte o sa devina rolling on the floor

| Anq209 a răspuns (pentru DIIMIIM):

Ce gluma de prost gust si ce dovada de nesimtire. Fata are nevoie de ajutor, nu te caterinca happyPace!

| Gabryel123 a răspuns:

Poi o sa i se faca foame asa ca pune-i de mancare langa colivie si atunci il poti prinde tongue