| MasF a întrebat:

Am lăsat papagalul kakariki liber in casa câteva ore singur, era puțin întuneric in casa când am venit. De atunci când încerc sa ma apropii de el in colivie își dilata pupilele si întinde ciocul sa ma ciupească! Oare care e motivul? Ce trebuie făcut?

2 răspunsuri:
| FuckTheSystem01 a răspuns:

S-a suparat ca l-ai lasat singur, ar trebuie sa ii cumperi o prietena.

| MalVal0 a răspuns:

E de preferat sa consulți un veterinar, dar înainte așteaptă câteva zile, poate își revine.