| Panteraa a întrebat:

Mi s-au sters toate contactele din lista. Adica aproape toate. Din vreo 200 am ramas cu 10. Si nu stiu cum. Parola mai mult ca sigur ca nu are cine sa o stie ca nu am ziso nimanui.Deci ce s-a intamplat? Is asa de suparata. Va rog ajutati-ma. Dau funda+vot.

1 răspuns:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Uita-te ca exista o apilcatie care le arata doar pe alea care sunt on sau alea care e ai la prieteni uitate si in lista de ignor sa vezi daca nu-s acolo si daca sunt frate cineva site parola