| Panteraa a întrebat:

URGENT. De ce mi s-au sters contactele singure? Din vreo 200 de contacte in lista de messenger am ramas cu vreo 10-15. De ce? Ce pot sa fac? Parola nu o stie nimeni si virusi nu am ca am scanat calulatorul si nu mi-a detectat nimic. Va rog ajutati-ma. Dau funda+vot.

14 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Nu cred ca s-au sters, sau cel putin nu singure. intra pe yahoo.com, logheaza-te si acolo vezi toate contactele pe care le ai.
Daca si acolo tot 10-15 sunt, inseamna ca ti le-a sters cineva, probabil Iubitul sau cine mai are parola ta...

| Panteraa explică (pentru alecx4music):

Nimeni nu are parola mea.

| alecx4music a răspuns:

Sfat pentru voi...
Nu dati parolele de mess sau orice alt cont nici macar la iubit/iubita.

| Panteraa explică (pentru alecx4music):

Nimeni nu i-am spus parola mea. Si nici nu as face-o.

| Panteraa explică:

Adica cei mai buni prieteni ai mei in mare parte si sigur toti deodata.

| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Si mie mi s-au sters multe contacte azi! Si parola mea chiar nu o stie nimeni! :-s

| Laya a răspuns:

Buna! Si mie mi s-au sters cam vreo 600 si ceva de contacte, acum vreo cateva luni (nu a fost mare tragedie, da' m-am speriat putin). Ei bine, acum am aflat si cum au reusit sa se stearga. M-am logat de pe telefon si NU STIU unde am apasat ca dintr-o data toate contactele le aveam in agenda telefonica...straight face Deci, iti dai seama ca am inceput sa sterg si m-am oprit la un moment dat, am ajuns acasa, am intrat pe mess si mi-am dat seama ca nu le stersesem doar din agenda telefonului, ci si de pe mess...
Ei bine, m-am resemnat...laughing

| Diann a răspuns (pentru Laya):

Daa si mie mi s-a intamplat acelasi lucrustraight face Nici nu stii cat de mult m-ai ajutat laughing

| AlexandraIonela10 a răspuns (pentru Laya):

Buna! aceeasi problema o am si eu! intrebarea e ce ai facut sa iti reapara contactele?

| Laya a răspuns (pentru AlexandraIonela10):

Nimic... sad nu mi-au mai aparut, ma rog, le-am adaugat asa... unul cate unul, cand ma vedea lumea on-line si ma baga in seama laughing

| alex_9886 a răspuns (pentru Laya):

Buna Laya! acelasi lucru la facut si o prietena de-a mea si m-a rugat sa o ajut dar nu prea reusesc. daca tu ai rezolvat problema ma poti si ajuta si pe mine te rog frumos? si scuze ca m am bagat in seama aicibig grin

| PfloO a răspuns:

Esti prea ***** ca sa zici ca nu ti-a spart nimeni contul. oricum un sfat schimbati parola ca nu-i greu daca tot iti dispar fa o schimbare si fa-ti id bnou ca de hackeri n-ai cum sa scapi :-|

| jorje92 a răspuns:

Si eu am patit la fel, dar intra aici http://help.yahoo.com/......?/kb/index si schimbati parola cu una mai grea

| Seliman_Bogdan_1996 a răspuns:

Ca sa iti recapeti id-urile de mess uite aici http://help.yahoo.com/......?/kb/index incercat si eu si a mers