| Noone4u a întrebat:

Hei TPU puteti sa imi dati si ie niste idei, de ce as putea sa fac in casa adica ce as putea sa creez cum ar fi o cutie unde sa iti bagi accesoriile sau d-astea, daca se poate si tutoriale.

5 răspunsuri:
| Alex10Roxy a răspuns:

Poti crea bratari din ata! daca stii cum se fac sau poti ruga pe cineva sa te ajute care stie!

| mutulica73 a răspuns:

Ai putea sa iei o cutie de carton si s-o tai la mijloc ca sa iti bagi capul si sa zici ca e o ascunzatoare. S-au sa iei 4 lemne drepte si pui o parte de carton peste lemne si sa zici ca estee o masa

| Noone4u explică (pentru mutulica73):

Haha. Daca nu ai un raspuns care m-ar putea ajuta te-as ruga sa te abtii de la mistouriwinking

| iloveyou99 a răspuns:

Din o cutie de carton!