| aaerereras a întrebat:

Saptamana viitoare voi avea o excursie de 2 zile la munte ( cu scoala ). Nu vreau sa uit nimic, asa ca va rog sa-mi dati cateva idei. Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Telefon, mancare, apa, bani, incarcator pentru telefon laughing si cam asta e cel mai important sa ai. Restul vezi tu ce mai ai nevoie. Bafta si distractie placuta!

| Eme_Ema_1983 a răspuns:

Pai depinde cate zile stati ia un tricou si doua bluze o pereche de blugi si una de fas o geaca o caciula sosete chilotiwinking happy mancare sac de dormit telefon incarcatorul de la telefon
mancare apa ciocolata ochelari de soare pijama groasa depinde cum va fi vremea etc intreab-o si pe mama ta ea stie intodeuna cel mai bine

| AleMaria456 a răspuns:

Stii, iti poti scrie pe telefon sau pe o hartie de ce ai nevoie si sa te tot uiti peste ea pana iti aduci aminte daca ai uitat ceva. Distractie placuta happy