| Gugletizaa a întrebat:

saptamana viitoare voi pleca intr'o excursie cu prietenii si as vrea sa ma distrez... Voi ce jocuri jucati cand mergeti in tabara sau pentru cateva zile la munte cu prietenii? Va rog spuneti-mi cateva jocuri interesante... FUNDA

Răspuns Câştigător
| mariuca16 a răspuns:

Iti pot da niste sugestii de exemplu.Stati langa un foc de tabara si spuneti povesti de groaza,sau jucati carti pe porunci, sau adevar sau provocare, jocul cu bidonulwinking Distractie placuta

3 răspunsuri:
| stefan573 a răspuns:

Barbut smug laughing. adica iti iei zare :p si dai daca vreti fceti prima data normal si dupa p banutzi... next game:
Bagi mp3/mp4 playero si ascultzi muzicaa, next game
iti iei ipad/laptop si vorbim p mas laughing) rolling on the floor
next game faceti misto, caterinca catati deala romanesti de te piji pe tine de ras laughingrolling on the floor [ converatzie] laughing Funda :X?

| Aditzu1988 a răspuns:

Boltz... Un joc minunat pentru oamenii cu gatul lat ( e un joc cu baut) Aflii tu din alta parte cum e jocul ca e mai complicat de explicat aici

| Gugletizaa explică:

Mariuca16 cum e jocul cu bidonul? gen sticluta.sau e acelasi? Sticluta pe care o stiu eu e sa ne asezam toti in cerc si sa invartim in mijloc o sticla...sma