| thelink a întrebat:

Hei TPU vreau si eu un raspuns RAPID am un acvariu cu pesti si una dintre femele mi-a nascut pesti femela care mi-a fatat este de rasa molly si am lasat pestisori noi nascuti in acelasi acvariu cu cei mari i-am lasat o noapte cei lalti pesti nu s-au atins de ei credeti ca ar fi bine sa ii mut intr-un borcan..ptrc nu dispun de doua acvarii!

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Trebuiesc mutati, nu ai de unde sa stii cati pui au fost ca sa spui ca nu s-au atins cei mari de ei, plus ca nu au nevoie sa stea cu mama lor, deci ideal ar fi sa ii separi cat mai urgent

4 răspunsuri:
| xDeyaDeeAx a răspuns:

Ai nevoie de mare ajutor! Pestii nu fata, depun icre draga laughing

| thelink explică (pentru xDeyaDeeAx):

Hmm..cred ca ar trebui sa te documentezi mai mult deoarece pesti de rasa molly nasc pui vi happy SI am uitat sa mentionez ca dau funda celui mai bun raspunshappy

| thelink explică:

Hmm..cred ca ar trebui sa te documentezi mai mult deoarece rasa molly naste pui vi happy Si am uitat sa mentionez ca dau funda celui mai bun raspunshappy

| thelink explică:

Ok!