| Lasatunumele a întrebat:

Hei, vara viitoare urmeaza sa lucrez ca si babysitter pentru unchiul si matusa mea, in Italia. Au un baietel, s-a nascult acum 3 saptamani, deci pana la vara va avea cam 7 luni. Daca as merge, asta ar fi de la sfarsitul scolii pana pe la sfarsitul lui august, adica 2 luni jumatate. As sta la ei acasa, si as avea grija de copil cand parintii nu pot. Pana acum nu cred ca am stat cu un copil mai mult de cateva ore, deci habar n-am cum se schimba un pampers, ce fac cand plange, sunt cam paralela cu treburile astea. Voi ce ziceti, sa ma duc? Ideea ar fi ca fac un ban in plus, si ei stau intr-o regiune foarte draguta, aproape de mare, in timpul liber as fi intr-una pe la mare, shopping, chestii dragute. Voi ce ati face in locul meu? Trebuie sa dau un raspuns in cateva saptamani...

Răspuns Câştigător
| Voluntar a răspuns:

Eu cred ca r fi bine sa te duci...nu e nimic de pierdut... In plus, te vei plima, te vei distra.
Iar in legatura cu cel mic, probabil iti va spune mama lui cum sa il schimbi si ce sa faci, daca nu poti intreba, ca eu nu cred ca se va supara.laughing
Bafta!big grin

3 răspunsuri:
| R1pstar a răspuns:

Bunas ru zic sa acepti ai ca si cum ai desface u burito si l-ai arunci si al lua altul si la anpacheta la loc atentie
va trebui sa al dai cu nu stiu ce pudra aninte de ai pune noul scutec dai funda?

| PRamona a răspuns:

Eu zic ca nu ai nimic de pierdutwinking

| doarEu001 a răspuns:

Eu nu cred ca inainte de a te lasa cu bebelusul nu iti vor arata lucrurile de baza, ce trebuie sa faci si cum.eu sunt de parere sa te duci.in plus nu o sa stai tot timpul numai cu cel mic asa ca o poti considera ca o vacanta.succeshappy