| CeceTv a întrebat:

Hei! Vreau sa fiu administator la o pagina de pe facebook! Am mai fost admin la multe pagini dar am renuntat la unele pentru ca unii membrii sunt rai! Oricum precizez ca sunt o administrator care intra foarte des! Ultima pagina a fost Sore Mihalache.

3 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

White.kiddd
Eu chiar caut inca un admin dar trebuie sa stam putin de vorba mai intai :d.

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Pai,te-as putea pune eu administrator la pagina mea.

| dip1dip a răspuns:

Am o pagina recent creata(adica acum cateva ore) si as avea nevoie de niste admine... daca esti interesat lasa-mi link cu numele tau de FB intr-un mesaj!