| kaileemckenzie a întrebat:

Heii! am nevoie de ajutor din partea oamenilor care au experienta si au trecut prin asta, dar orice ajutor e bine venit >:d<
Nu stiti ceva metode de slabit....nu neaparat diete, numai ca vreau urgent sa slabesc cateva kg. si prefr ca rezultatele sa fie vizibile!

Funda >:d< :*

Răspuns Câştigător
| BlackStar27 a răspuns:

Bea o lingurita de ulei de masline in fiecare dimineata inainte de micul dejun. Fa sport si nu manca dupa 7/7:30. Rezultatele vor fi vizibile!

| kaileemckenzie explică (pentru BlackStar27):

Da...de la ulei nu te ingrasi? big grin o sa incerc faza cu uleiu' cred ca'i bunawinking

| BlackStar27 a răspuns (pentru kaileemckenzie):

Ok:*

6 răspunsuri:
| Alinaame a răspuns:

Nu mai manca seara si bea multa apa.

| BellaKiოNana a răspuns:

Maninca mai raruts, fara piine, fa sport, nu minca dupa ora 18 sau 19 depinde cum vrei tu, poti minca mai multe salaturi caci acum e sezonul.

| angrybird a răspuns:

Eu am trecut atunci cind iti este foame bea apa minim o cana plina atunci cind n-ai ce face iesi afara fa o plimbare asculta muzica numai a nu te gindesti la mincare si desigur sport zilnic funda? big grin

| minatonaruto a răspuns:

Fa mult sport
fara duciuri
si nu manca dupa ora 7 blushing