| Georgiaanat a întrebat:

Am o problema happy Am laptop Acer si se stinge mereu. Cred ca e de la supraincalzire. Faza e ca eu dedesubtul lui o chestie ca sa il raceasca si cand se stinge partea de jos e rece. Iar aceea pe unde scoate aerul cald este fierbinte rau. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea poti face nimic. Asta e o problema generica la Acer-uri. Daca mai ai garantie pe el, mergi cu el de unde l-ai cumparat, si cel mai probabil il trimit in service si ii vor schimba coolerul.
Insa iti recomand, daca poti - sa scapi de el, sa il vinzi, ca problema asta o vei avea mereu.
Ce mai poti face: instalezi un windows care papa putine resurse, nu mai tii filme si muzica in el, decat pe acelea care chiar iti trebuie (pentru surplus poti cumpara un HDD extern), si nu mai tii programe de care nu ai nevoie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cocalar... happy