| Doroti a întrebat:

Heii.Am o rugumite. Vreau sa va intreb daca nu stiti cumva pe cineva care are Papagal Marele Alexandru. Mascul de 2-3 ani, mai ieftin. Eu ma femela si im face oua dar din moment ce nu are mascul nu pentru iesii pui. Dau fundita pentru cel mai uil raspuns. Multumesccc.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Doroti,vezi ca poti sa gasesti papagalul la un magazin de animale si pasari numit,, Petshop" din localitatea(orasul sau municipiul) in care locuiesti si sa intrebi vazatorul de acolo! Sint sigur ca ai sa gasesti acolo!

| Doroti explică (pentru untu):

Am cautat dar nu am mai gasit la un pret rezonabil.